Dijital Reklamcılık

Günümüzde dijital reklamcılık ile hedeflediğiniz son kullanıcının en fazla vakit geçirdiği siteler, sosyal medya platformları ya da daha fazlasına direk erişerek reklam ve ürünlerinizi tanıtmak mümkün. Doğru strateji ile ürün ya da hizmetinizi en doğru son kullanıcı kitlesine tanıtarak yüksel geridönüşüm hedeflerinize en uygun reklam çözümleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz…

Arama Motoru Reklamcılığı

Dünyanın önde gelen tüm arama motorları ücretli reklam çözümleri sunmaktadır. Asıl kritik olan hedef kitlenizin hangisini tercih ettiği olmalıdır.

Görüntülü Reklamlar

İnternet sitelerinin kullanmış olduğu reklam çözüm ortakları sayesinde artık tek bir platformdan milyonlarca sitede reklamlarınızı yayınlamak mümkün.

Video Reklamlar

Hedef kitlenize bir diğer erişme metodu da video reklamları olacaktır.

Veri Analizi

Doğru bir analiz ile reklam stratejiniz en doğru ve minimum maliyet ile planlanabilmektedir.

Kampanya Yönetimi

Tüm dijital reklam yönetim sistemlerinde en fazla maliyet yükü yaratan nokta yanlış kampanya yönetimidir. Doğru platformlarda, doğru kelime eşleşmeleri ile bu fazla maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Detaylı Raporlama

Gelir ve maliyet takibi için her dönem detaylı raporlama sayesinde başarı durumunuzu takip etmeniz çok daha kolay olacaktır.

Google Reklamları

Google Ads reklam çözümleri ile gerek arama sonuçlarında ve gerekse de görsel reklamlarınız ile bir marka bilinci oluşturabilir, ürünlerinizi pazarlayabilir ya da sitenize çok daha fazla potansiyel müşteri çekebilirsiniz.…

Google Reklamları Nedir?

Internet kullanan herkesin temel ihtiyacı ve çoğu kullanıcının internete giriş sayfası olan Google, tüm potansiyel müşterilerinizin ürün ve hizmetinizi aradığı yerdir. Google Reklamları da, sizi arayan kullanıcılara gösterilen gelmiş geçmiş en verimli reklam türüdür.

Google Reklam Vermek ama Nasıl?

Google reklam servisi AdWords (Ads) ile reklam verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken bize hedefinizi söylemek olacaktır. Yüksek kalite puanına sahip hesabımız sayesinde hem Google’da üst sıralarda yer alacak hem de rakiplerinizden çok daha az ödeyeceksiniz.

Google Reklam Fiyatları?

Google (Ads) AdWords’te dilediğiniz bütçe ile başlayabilirsiniz. Önemli olan her zaman beklentilerinizi karşılayabilmektir.

google-ads

Facebook Reklam

2016 Türkiye İstatistik Kurumu verilerine göre Türkiye’deki kullanıcıların en çok kullandığı sosyal platform Facebook oldu. Yine aynı verilere göre sosyal medyada bir günde geçirdikleri ortalama süre 2 saat 32 dakika. Günlük ortalama TV izleme süresi ise araştırmaya göre 2 saat 18 dakika, bu da demek oluyor ki artık televizyondan daha çok, sosyal medyayla ilgileniyoruz!…

facebook-ads
Neden Facebook’ta Reklam Vermeliyim?

Böylesine potansiyel bir kitle varken yapmanız gereken Facebook’ta reklam vermek olacaktır. Böylece reklamlarınız için hedef kitlenizi belirleyip onlara istediğiniz zaman, istediğiniz cihazda erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları sayesinde internet sitenize trafik sağlayabilir, satışlarınızı artırabilir, mağazanıza ziyaret çekebilirsiniz. Ayrıca sayfanıza ve marka bilinirliğinize de büyük katkı sağlayabilirsiniz.

Facebook Reklamları Nerede Çıkar?

Facebook kullanıcıları bu platformu; aileleri, arkadaşları ve ilgilendikleri konular hakkında yeni haberlere erişmek için kullanır. Reklamlarınız da, hem sitede hem de mobil cihazlarda bu haberler arasında, onlardan biriymiş gibi Facebook ana sayfasında gösterilir.

Youtube Reklamları

Youtube reklam çözümleri ile daha geniş bir kitleye ulaşın, video reklamlarının avantajlarından siz de faydalanın. Dilerseniz kurumsal, dilerseniz Influencer olun, daha geniş bir kitleye ulaşın…

Youtube Reklamları Nedir?

Video reklamlar aslında YouTube video izleme sayfalarında yayınlanan, geçilebilen veya geçilemeyen, sonrasında kullanıcı tıkladığı zaman ilgili websitesine giden bir reklam modelidir. Bu reklamlar masaüstü bilgisayarlar, mobil cihazlar, tabletler ve akıllı televizyonlarda yayınlanabilmektedir.

Geçilebilen Video Reklamlar

YouTube’da herhangi bir video izlerken mutlaka karşımıza çıkmıştır bu model, izleyeceğiniz video tam başlarken bu reklam videosu yayına girer ve sağ tarafta 5 saniyeden geri sayarak Skip Ad veya Reklamı Geç butonu aktifleşir. İlk 5 saniyeden sonra reklamı izlemek isterseniz herhangi bir şey yapmanıza gerek yok zaten otomatik video devam edecektir.

Geçilemeyen Video Reklamlar

Bunlarda aslında Amerika ve Avrupa’da kullanımı yaygın olan ancak ülkemizde yeni yeni kullanıma açılan youtube reklamlarıdır. Buradaki yayın içi reklamlar aynı geçilebilen modeldeki gibi video öncesi, sırası veya sonrasında gösterilebilir.

YouTube Bumper Reklamları

Bu reklam modeli de ülkemizde sıkça kullanılmaktadır. Özelliği ise hem geçilemeyen hem de 6 saniyelik uzunluğa sahip reklamlardır. Aslında mesajınızı hap şeklinde 6 saniyede kullanıcıya verir.

İhtiyacınız Olan

Sizin için en ideal çözüm öneri arasından dilediğinizi seçerek doğru bir yolda projenizi sağlam temeller üzerinde yükseltmek…

Proje Analizi

Çalışma Planı

Rakip Analizi

Doğru Çözüm

Günümüzde internet reklamcılığı dendiğinde artık işler biraz daha karmaşık. Bir çok platformda reklam yayınlamak mümkün. Aramam motorları, internet siteleri, sosyal medya siteleri, video izleme siteleri ve aklınıza gelebilecek bir çok platformda ürün ya da markanızı tanıtabilirsiniz.

Durum böyle olunca doğru bir kampanya yönetimiz sizi fazladan doğabilecek maliyetlerden koruyacak en temel gereksinimlerdendir. Kullanıcı demografisi markanız ile örtüşmeyen bir alanda reklam yayınlanması geri dönüşü olmayan tıklamalar ile bütçenizi boşa harcayacaktır.

Ancak doğru kampanya yönetimi tek başına hem mümkün değildir ve hem de yeterli değilidir. Bunun için projeniz için veri toplanması ve bu verilerin analizi sonucu kullanıcı demografisinin e doğru bir biçimde belirlenmesi gerekmektedir.

İnternet Reklamcılığı

İnternet reklamcılığı hedef kitlenize ulaşmanın en hızlı ve kestirme yoludur. Ancak doğru bir denetim ve yönetim ile bu mümkün iken tek çözüm alanı sosyal medya ve arama motoru reklamcılığı değildir…