GNS Network aracılığı ile hangi hizmetleri alabilirim?

Hizmetlerimiz ana sayfa, hakkımızda sayfasında ve site üst menüsünde sürekli güncellenerek sunulmaktadır.

Projeyi bir bütün olarak ele almak ne demek?

Herhangi bir hizmet için teklif istediğinizde size sunulan teklifin bir kısmında projenizden daha iyi sonuçlar alabilmeniz için gereken diğer öneriler ve bu önerilerin gerekçeleri yer alır.

SEO nedir?

SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. SEO çalışmasını inceleyecek olursak, isminden de anlaşılacağı üzere, internet projelerinin arama motorlarına, belli başlı kurallar ile uygun hale getirilmesi ve sitelerin aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlayan bir çalışma olarak nitelendirebiliriz.

SEM nedir?

SEM yani arama motoru reklamcılığı, arama motorlarında ücretli reklam alımı gerçekleştirerek web sayfanıza trafik artışı sağladığınız bir pazarlama faaliyetidir.

SMO nedir?

SMO (Sosyal Medya Optimizasyonu), sosyal medya yardımıyla insanlar tarafından çevrimiçi ortamlarda paylaşabilme potansiyeline sahip olan içeriklerin üretilmesi ve bu içeriklerin yayınlanması işleminin bütünüdür.

UX nedir?

UX= User Experience, kullanıcı deneyimi anlamına gelmektedir ve kullanıcıların iyi bir site deneyimine sahip olmaları amaçlanır.

UI nedir?

UI= User Interface, kullanıcı ara yüzü anlamına gelmektedir ve kullanıcıların sitede rahatça dolaşması ve sitede daha uzun süre kalması amaçlanır.