Ortak Özellikler

Tüm web tasarım paketlerinde ücretsiz olarak sağlanan ortak ek özelliklere aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu özellikler ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda sürekli güncellenmektedir. Aşağıdaki açıklamaları okuyarak satın almış olduğunuz paketler ile hangi ücretsiz ek özelliklerden yararlanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz SSL Desteği

Satın almış olduğunuz tasarım paketiniz GNS Network alt yapısında barındırıldığı (Hostinglerinde barındığı) sürece ücretsiz olarak SSL kurulumunuz ve sürekliliği temin edilir. Günümüzde Google Chrome başta olmak üzere bir çok web tarayıcı SSL kurulumu olmayan domainleri güveli olmayan site olarak işaretlemekte ve bu da markanız açısından bir itibar kaybı yaratmaktadır.

Ücretsiz İlk Kurulum

Ücretsiz hizmetleriniz de dahil olmak üzere almış olduğunuz paket tamamen ücretsiz olarak pakette belirtildiği şekilde kurulur ve tarafınıza yönetim bilgileri ile başka hiç bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak şekilde teslim edilir. Ek ihtiyaç ve talepleriniz için müşteri panelinizcen destek talebi oluşturarak 24 saat içinde konu ile ilgilenilmesini sağlayabilirsiniz.

Ücretsiz WebMail (Kurumsal Mail)

kullanıcı@siteadi.com şeklinde kurumsal mail hesaplarınız istediğiniz standartlarda temin edilmektedir. Gerekli durumlarda kurumsal mailinizin Yandex kurumsal maile entegrasyonu sağlanarak Yandex uygulamaları ile kurumsal mailinizi kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Logo Renk Düzeni

Satın almış olduğunuz yazılım ya da tema için markanızın (var ise) logosu istenerek site renk düzeni marka logonuza uygun bir şekilde revize edilerek kurulum birmeden markanızın bir uzantısı olarak size teslim edilir.

Ücretsiz İçerik Yerleşimi

Satın almış olduğunuz özel yazılım ya da tema için ilk kurulum esnasında içerik yerleşimini ücretsiz olarak talep edebilirsiniz. Bu kapsamda ana sayfa içerikleri, galeri içerikleri, hakkımızda ve iletişim içerikleri ücretsiz ve sorunsuz olarak ilgili sayfalara eklenir.

Ücretsiz Kullanım Eğitimi ve Teknik Destek

Satın almış olduğunuz GNS Network hizmetleri kapsamında ilk kullanım için genel bilgilendirme yapılır. İlerleyen zamanda yapamadığınız ya da merak ettiğiniz her konuda telefon, mail ya da müşteri panelinizden ticket desteği ile ürün hakkında bilgi almaya devam edebilirsiniz. Bu destek hizmet süreniz boyunca ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Web Tasarım Çözümleri

Sizin için sunulan bir çok seçenek arasından, size en uygun olan seçeneği belirleyin ve GNS Network sizin için projenizi haya geçirsin…

Template Çözümleri

Yönetim paneli olmayan basit HTML sayfalarından oluşmaktadır. İçerik güncellemesi gerekmeyen sabit kalacak projeler için önerilir.

Tema Çözümleri

Aşina olduğunuz bir yönetim paneli var ise (wordpress, joomla, drupal vs) bu yönetim panellerine uygun bir tema seçimi yaparak aşina olduğunuz içerik yönetim sisteminiz ile site güncellemelerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Script Çözümleri

GNS network’ün size sunduğu yönetim paneline entegre ön yüzünüzü kullanırsınız. Gerekli eğitimler yönetim paneli teslimi ile sağlanmaktadır.

Paket Çözümler

Daha önceden hazırlamış olduğumuz paketler sayesinde size en uygun tasarımı, en uygun yönetim paneli ile birlikte barındırma hizmetleri de dahil olmak üzere piyasa değerleri ile kıyaslandığında bir hosting ücreti kadar bir değerle sahip olabilirsiniz.

Barındırma ve Sürekli Takip

Tüm çözümler için ortak özellik olarak barındırma hizmeti sunulmaktadır. Bu tasarımların illegal bir şekilde dağıtılmasının önüne geçmek ve ayrıca çok düşük maliyetlerle barındırma dahil sitenize sahip olmanıza yardımcı bir uygulamadır.

Performans

Sürekli kullanım ve güncellemelere ek olarak barındırmanın da sürekli takibi neticesinde kullanıcı hataları dışında projenizin en verimli bir biçimde iyi bir performans ile çalışması için hizmet süresi boyuna takibi yapılır.

Ücretsiz Yapılandırma

Proje kimliğinize uygun renk düzeni, sayfa içerik yerlerşimi ve düzeni ilk kurulumda ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Yedekleme Çözümleri

Projenizin siparişi esnasında belirtmeniz durumunda haftalık ya da aylık yedeklemeleri yapılır. Bu sayede yanlış bir işlem yapmanız durumunda bir önceki hafta ya da ayda olduğu haline yedeklerinden siteniz yüklenebilmektedir.

Ücretsiz Webmail

Kurumsal mailinizi domaininiz ile rahatça kullanabilirsiniz. Bunun için dilerseniz webmail üzerinden dilerseniz de webmailiniz ücretsiz olarak Yandex kurumsal mail hizmetine entegre edilmesi ile Yandex mail üzerinden [email protected] gibi değişmeden kullanabilirsiniz.

İhtiyacınız Olan

Sizin için en ideal çözüm öneri arasından dilediğinizi seçerek doğru bir yolda projenizi sağlam temeller üzerinde yükseltmek…

Proje Analizi

Çalışma Planı

Rakip Analizi

Doğru Çözüm

Paket tasarım hizmetleri ile hangi tasarım ürününden faydalanır iseniz faydalanın bir çok ek maliyet ve zaman kaybının önüne geçmiş olursunuz. Projeniz ve seçiminiz için en ideal yerleşim, düzenleme ve performans ile en kısa sürede projenizi yayına açabilirsiniz.

Hosting ücreti gibi ek ücretlerden kurtulmuş olursunuz. Yazılımsal sorunlar için ayrı fir ve donanımsal sorunlar için de başka bir firma arasında zaman kaybından kurtulmuş olursunuz. İlk yerleşim ve düzenlemenizi eğitim esnasında ücretsiz olarak alabilirsiniz. Projeniz bilinmeyen kişiler tarafından yedeklenerek çalınamaz. Sürekli hosting takibi altında olduğundan ve güncellemelerden ücretsiz faydalanabileceğinizden içiniz daima rahat bir şekilde projeniz için harcayacağınız zamanı gereksiz problemler ile uğraşarak boşa harcamamış olursunuz.

Tasarım Hizmetleri

İdeal bir tasarım en iyi performans, iyi bir son kullanıcı deneyimi, ideal SEO düzeni ve en önemlisi ilerleyen zamanda size en az maliyeti çıkaran tasarım olarak tanımlanır. Sizin için en ideali belirlemek için arşivimize bakabilirsiniz…

GNS Kurumsal Site Yazılımları

Sektörünüze uygun özel GNS Network yazılımını seçerek size özel yazılım ve yönetim paneli ile sitenizi özgün bir biçimde en kısa sürede ve en makul fiyatlara, bir çok ücretsiz ek ürün ile yayına açabilirsiniz…

GNS Tam Sayfa Site - Kurumsal Firma Scripti
Tam Sayfa Kurumsal Site Yazılımı
gns-fotografci-sitesi-yazilimi-tam-sayfa
GNS Fotoğrafçı Sitesi Yazılımı – Tam Sayfa
GNS Kuaför & Güzellik Merkezi Sitesi Yazılımı – Tam Sayfa
GNS Kuaför & Güzellik Merkezi Sitesi Yazılımı
GNS Cafe & Fast Food Sitesi Yazılımı
GNS Cafe & Fast Food Sitesi Yazılımı – Tam Sayfa

Web Tasarım Blog

Güncel web tasarım makaleleri ile ne nedir, ne işe yarar, sektörde yenilikler nelerdir gibi daha bir çok soruya yanıt bulabilir, kendinizi geliştirirken ilgili konu hakkındaki sorularınızı sorabilir yanıtlar alabilirsiniz…

Markanızı ve fikirlerinizi web ortamına taşımanın birinci adımı marka ve fikirlerinize uygun yeterlilikte bir web sayfasını hayata geçirmekle başlar. Ancak günümüz rekabet ortamında işler takip eden zamanda da bitmemekte. Her daim güncel kalmak bu rekabet ortamında artık zorunlu hale gelmişken güncel haberler, tanımlar ve sorularınıza yanıtların bulabileceğiniz bir içerik arşivi olarak GNS Blog yazıları arasında Web Tasarım kategorisinde makalelerimize bir göz atabilirsiniz.

Kategori içeriği genel olarak; temel tanımlar ve anlamları, güncel haberler ve yenilikler, nasıl yapılır konuları, kendinizin uygulayabileceği küçük tiyolar, gelen sorulardan yanıtlar gibi çok kapsamlı bir alanda detaylı içerikleri ile sizleri bekliyor.

Sürekli güncel tutmaya çalıştığımız blog sayfamızda sizde ilginizi çeken kategorileri takip edebilir, yorumlarınız ile etkileşime girebilir ya da ilgili konu hakkındaki merak ettiğiniz sorularınız ile konulara dahil olabilirsiniz.