SEO Hizmetleri

Size en uygun paketi seçin sektörünüze ve hedeflerinize göre birlikte şekillendirelim. GNSS Network ile SEO çalışmalarınız güvenli ellerde…

Barındırma Analizi

Projenizin barındırıldığı platformun bulundurduğu eklentiler ve bulunduğu lokasyon projenize birinci derecede etkendir. Performans ve erişim için doğru seçim önemlidir.

Kodlama Analizi

Projenizin fazladan kodlardan uzak, doğru şekilde çalışan ve hızlı bir alt yapıya sahip olması için doğru işlemler yapılmalıdır.

İçerik Yerleşimi

Spamdan uzak doğru bir içerik yerleşimi hem bir SEO standardı iken hem de ziyaretçilerinizin sitenizde kaybolmadan daha uzun süre gezinmesini sağlar.

İç URL Analizi

Site içi aşırı ve karmaşık bir yapıda URL kullanımı bir spam sinyalidir. Ayrıca site URL yapıları hem bir SEO standardı ve hem de sunucunuzun performansını etkileyen bir etkendir.

Dış URL Analizi

Kötü niyetli çalışmalar ya da yanlış yapılmış dış URL çalışmaları sitenizin sıralamadan kademeli olarak düşmesine neden olabilir. Aşırı kullanımlarda bir çok arama motoru tarafından banlanabilirsiniz.

Sosyal Performans Analizi

Projenizin sosyal medyada bulunması ve iyi performans sağlaması hem son kullanıcı için marka değerinizin artmasında ve hem de sitenizde harcanan zamanın artmasına birinci dereceden etkendir.

Sayfa Yapısı Analizi

Kaliteli bir sayfa yerleşimi ile sade, aranan içeriğe kolayca erişilebilecek bir yapıya sahip olmalıdır. Bu durum hem site performansınızı doğru yönde etkiler ve hem de geri dönen kullanıcı sayısını artıracaktır.

Veri Analizi

Doğru veri analizi ile ziyaretçilerinizin ğilimlerini ölçmede, yazılımsal ve donanımsal performansınızı değerlendirmede, yeniden pazarlama metodlarının uygulanmasında kilit nokta görevi üstlenmektedir.

İhtiyacınız Olan

Sizin için en ideal çözüm öneri arasından dilediğinizi seçerek doğru bir yolda projenizi sağlam temeller üzerinde yükseltmek…

Proje Analizi

Çalışma Planı

Rakip Analizi

Doğru Çözüm

SEO kelimesi, Search Engine Optimization ifadesinin baş harflerinden oluşmaktadır. Türkçe karşılığı, arama motoru optimizasyonu olarak ifade edilmektedir. Çalışmalar esnasında projenin barındırıldığı ortamdan, kodlamasına ya da içerik yerleşiminden hedef kelime dağılımına ve linklemelerine dek çok kapsamlı yüzlerce standart ile interent sitenizin arama motorları tarafından çok daha üst sıralarda sunulması amaçlanan çalışmaların tümüne verilen isimdir.

Projenin türüne göre çalışmaların şeklinin değişmesi nedeni ile genellikle paket uygulamalar sunulamamaktadır. Örneğin bir kişisel blog ile kapsamlı bir e-ticaret sitesnin gereksinimleri birbirinden çok daha farklıdır. Bunun için projeniz için en ideal olanı projenize özel tekliflerin hazırlanması şeklinde olmaktadır.

SEO Hizmetleri

Paket ve projeye özel SEO çözümleri ile size en uygun çözümü seçme şansı. Projenize özel çözümler sayesinde, projeniz için gerekmeyen ek uygulamalar ile hem zamandan hem de maddi yükten tasarruf sağlayın…

SEO Blog

SEO blog kategorimizi takip ederek güncel bilgiler, SEO teknikleri, öneriler ve tiyolar gibi bir çok makaleye kolaylıkla ulaşabilirsiniz…

GNS Blog ile bir çok kategoride olduğu gibi SEO alanında da makaleler yayınlanmaktadır. Sizde güncel SEO haberleri, teknikleri, tiyoları ve analiz makaleleri ile güncel kalmak için blogumuzu takip edebilirsiniz.

Bir çok bilginin güncel olarak paylaşıldığı ve her gün yeni bir makale ile bilgi akışının sürekliliğinin sağlanmaya çalışıldığı blog sayfamız ile aklınıza takılan bir çok soruya yanıt bulabilir, yapacağınız çalışmalarda ön bilgiler ile bir adım önde başlayabilir, teknik ve genel bir çok tanımın açıklamalarına erişim ile çok daha ne yaptığınızı bilerek denemelerinizi yapabilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

Çalışmalarını ve geliştirmelerini sürdürdüğümüz ücretsiz SEO araçlarımız hakkında kullanım bigileri, rehberleri ve detaylı anlatımlara bu kategoriden ayrıca ulaşabilirsiniz ve araçlarımızı gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Şimdi yanda verilen son SEO makaleleri ile blogda gezinmeye başlayabilirsiniz. Makalelerimize yorum ve ve sorularınız ile destek verebilir, sorularınıza yanıtlar bulabilirsiniz.